Cytrokalcevit

Potravinový Biologicky Aktivní Doplněk Stravy CITROCALCEVIT - 100% přírodní přípravek

Lesklé vlasy, krásné nehty, okouzlující úsměv, mladý vzhled, snadný pohyb ... to je základ přitažlivosti a krásy. Deficit vápníku ovlivňuje jak náš vzhled, tak fyzický a psychologický stav.

POSILNĚTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM 
Doplnění vitamínů a posilnění imunitního systému je důležité v chladných měsících. Díky složení Citrokalcevitu a díky jeho přítomným vitamínům se připravíte na nadcházející dny.
 

Odkyselení
Jsme zvyklí odhadnout kalorickou hodnotu, obsah bílkovin, tuku, uhlohydrátů a vitamínů v potravinách. Potrava má však další důležitý rys - má určitou kyselou zátěž - kritický index pro naše zdraví. Jsou složeny z potravinových složek, které jsou buď kyselé nebo zásadité. Tělo se snaží udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami. Během tohoto boje trpí kosti a zuby, protože vápník v těle je nejprve přidělen důležitým hlavním orgánům. Je tedy zřejmé, že to vede k muskuloskeletálním poruchám. Osteoporóza postupuje zvláště rychle a to není zdaleka veškerý dopad na zdraví! Překyselené prostředí je živná půda mnoha nemocí - i těch závažných onkologických, ...

Složení produktu:
Vápník-160 mg
Vitamín A-1500 iu
Vitamín d3- 130 iu
Vitamín b1- 0.5 mg
Vitamín b2- 0.5 mg
Vitamín b3- 6.0 mg
Vitamin b6- 0.6 mg
Vitamín b9- 180 mg
Vitamin B12
Vitamín C 1,1, 1,1 mg-28 mg
Vitamín E-3.2 iu
Vitamín H-66

 vitamín A - antioxidant a protinfekční, při problémech s kůží (akné, kožní onemocnění, stárnutí kůže), onemocnění ženských reprodukčních orgánů, trávicí systém, dýchací systém.

vitamín B1 je nezbytný pro nervový systém, zlepšení mentální aktivity, prevence Alzheimera.

 vitamin B2 - antioxidant, jeden z klíčových vitamínů, způsobuje regenerační procesy včetně kůže.

vitamín B3 kontroluje úroveň cholesterolu je důležitá pro systém cirkulaci a vrací emocionální rovnováhu.

vitamín B6 - jeden ze základních vitamínů B, zvláště důležitý pro udržení zdraví žen, srdeční choroby, onemocnění cukru, poškození imunitního systému, nervový systém, oběhoveho systému, kožní onemocnění (akné, dermatitida).

vitamín B9 - chrání krevní cévy před aterosklerózou, pomáhá s akné a psoriázou.

vitamín B12 je nutný pro anémii, poruchy spánku, deprese, astma, alergie, poruchy sluchu, je také užitečné pro vegetariány a starší osoby.

vitamín D3 podporuje absorpci vápníku, je zapotřebí k posílení kostí u psoriázou, hypertenze, cukrovky, střevní nemoci.

vitamín C - silný antioxidant, jeden z nejdůležitějších vitamínů potřebných k omlazení těla.

vitamín E - "Vitamín mládí" Potřebný pro omlazení těla, v menopauze.

vitamín H se jmenuje "Vitamín Krásy", je nezbytný pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. Podporuje práci gastrointestinálního traktu, ledvin a dalších tělesných systémů.

POUŽITÍ:
Děti od 1 do 7 let jedna tableta denně, děti od 7 do 14 let dvě tablety denně, dospělí a děti starší 14 let čtyři tablety denně VEČER! Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

Opravdu užívejte večer, tělo a hlavně ledviny regenerují a potřebují tyto zdroje vápníků a vitamínů. Přes den bychom ledviny zbytečně zatěžovali. Tabletka lze krásně rozdrobit a rozpustit v malém množství vody pro ty, kteří nedokáží velkou tabletu polknout.Citrokalcevit

Není dostupný žádný alternativní text.