Nová náplast

Na tuto Tělovou fytonáplast Yaoshen Forte jsme napjatě čekali téměř rok. Jedná se o fytonáplast, jejíž složky mají blahodárný vliv na stav ledvin, posilují ledviny močovou a pohlavní soustavu.
Ledviny jsou pro mnohé orgány základem. Na tom jak moc jsou ledviny naplněné energií závisí aktivita a životaschopnost dalších orgánů. Ledviny řídí stav kostní soustavy, mozku a kostní dřeně a právě proto tento phytopatch může pomoci při řešení řady obtíží. 
Aktivní složky náplasti "Yaoshen forte" mají blahodárný vliv na stav ledvin, posilují ledviny močovou a pohlavní soustavu. Tento urologický fytopatch pomáhá při cystách , uretritidě ( zánětu močové trubice) , urosepsi ( je generalizovaná systémová infekce močového ústrojí), Přitom nejen zbavuje bolesti, ale také pomáhá odstranit zánět a křeče, a navíc - posiluje imunitu.U mužů zlepšuje potenci a výrazně pomáhá při řešení obtíží s prostatou. Složení náplasti "Yaoshen forte" je nyní ještě pestřejší a účinnější - 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.
Použití:
Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. V akupunktuře se tyto body nazývají šen-šu. Najdete je snadno. Nacházejí se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva a zprava od páteře. Nejlepší je nanášet "Yaoshen forte" před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Kúra by měla trvat 10 dní.

Mužům se doporučuje dodatečně nanášet další náplast na bod spodní Dantian, který se nachází přibližně čtyři prsty pod pupkem. Ve východní praxi je tento bod považován za stěžejní zdroj energie v lidském těle.