Blog

 

 

recenze zákazníků

POVOLUJI KE SDÍLENÍ:)
Od porodu (rok) mě trápil šílený ekzém. Malé vodnaté puchýřky, které se rozsévaly po prstech a dlaních. Po prasknutí či rozškrábání se měnily v suchá bolavá místa, na kterých jsem měla kolikrát prasklinky až do masa. Člověk nemohl umýt nádobí a obecně si namočit ruce bez bolesti. Když už přišlo zlepšení, tak druhý den bylo puchýřků ještě víc. Nepomáhaly žádné mastičky z lékárny, ať už levné nebo drahé. Zabral mi až nenápadný pytlíček s krémem s hadím tuk em za 63 Kč (41 Kč za VIP cenu). Postupem času jsem přidala alunit Natural Veil, solný peeling Banana a vyměnila klasický jar za mycí prostředek s mýdlovým ořechem:)
 

Na starší fotce, kde je uveden čas, si můžete všimnout jedné z mnoha prasklin, které se mi dělaly. První čas je před namazáním a druhý čas je, když jsem si večer vzpomněla, že jsem vlastně měla prasklou kůži:) Jediné, co jsem udělala bylo, že jsem si prst namazala krémem s hadím tukem. Všimla jsem si, že velmi rychle regeneruje kůži.
Tato léčebná kosmetika mě nepřestává fascinovat:)
Fotka uživatele Ivet Oli.
Fotka uživatele Ivet Oli.
 
 
Fotka uživatele Ivet Oli.
 
 
 
 
 
 
Fotka uživatele Ivet Oli.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

S detoxikační maskou na nohy Master Herb toxiny budou v napětí! 
Špatná ekologie, potraviny přeplněné chemii, agresivní chemikálie pro domácnost vytváří ideální podmínky pro růst toxinů. Každý den je jich stále více a naše imunita to má stále těžší. Snaží se ze všech sil, aby mohla čelit těmto jedům. Je načase zasadit jím protiúder! Ať jsou v napětí toxiny, ne náš organizmus.
AKTIVNÍ SLOŽKY
Fazole adzuki
Prášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na stav pokožky, zbavuje organizmus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu.
Semena buku lesního
Extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, aktivuje proces odstraňování odpadních produktů.
Bambus
Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk.
Pomeranč hořký
Extrakt z plodů hořkého pomeranče je celkově posilujícím prostředkem, který zlepšuje látkovou výměnu.
chitin
Výkonný sorbent přírodního původu, který absorbuje vylučované v organizmu toxiny, odpadní látky, solí těžkých kovů.
Výsledek fungování detoxikační náplasti uvidíte na vlastní oči! O množství odstraněných toxinů svědčí její barva - čím je tmavší, tím více škodlivých látek je v ní nahromaděno.

 
 
 

Tak ještě jedna chvála. Fytonáplast „Jian Kang“ - Muj syn 14 let trpí na migrény bohužel nezabírá nic než prášky.Znáte to zavřít vypnout světla a ticho a čekat tu bolest znám taky má to po mě.Když ho ted naposledy chytla migréna jako i ze zvracením pláčem bolestí říkám a dost žádné léky ted se jian kang ukaž co umíš.Nalepila jsem mu dva kousky na spánky jednu na krční páteř a šupaj do postele a ted pozor do 5 minut se jdu podívat a syn který tedy vetšinou neusne dřív jak v 10 pospává usmívá se .A to bylo pul 9.Ráno mu říkám tak jak se spalo syn nato mami tohle je prostě užasný .Normálně jsem cítil jak to přestává bolet a krásně jsem usínal .Takže za mě palec nahoru a prášky do koše.

Fotka uživatele Hana Kukralova.
 
 
 
 

Využití vložek Tiande - klikněte na odkaz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznatky a rady od zákazníků
videa o produktech
 
 
 
 
 
 
 

Tak tuhle tonizující koupel na nohy mohu opravdu vřele doporučit, koupel pro těžké nohy
Je to opět jeden z úžasných výrobku kosmetiky TianDe
 

slevy v srpnu pokračují dp konce srpna 2016

 

Univerzální mycí prostředek na nádobí, můžeme ho zředit do 2 litrů.